Kvalitná tlač za priaznivú cenu — úspora pre rodinný aj firemný rozpočet

Spoločnosť Hewlett-Packard patrí medzi najznámejších výrobcov počítačov, laserových a atramentových tlačiarní. Značka HP je tak zárukou kvalitného produktu. Pre všetky produkty nájdete na trhu široký sortiment príslušenstva. A samozrejme aj náhradné tonery a náplne do tlačiarní. Poradíme vám, ako ušetriť pri ich kúpe.

Kvalitná tlač za priaznivú cenu — úspora pre rodinný aj firemný rozpočet
Kvalitná tlač za priaznivú cenu — úspora pre rodinný aj firemný rozpočet (Foto: unsplash.com)

Laserové tonery HP

Ak vlastníte laserovú tlačiareň HP, pri kúpe nového tonera si môžete vybrať originálny alebo kompatibilný laserový toner HP. Originálne produkty, ako už samotný názov napovedá, pochádzajú od výrobcu tlačiarne. Zaručujú bezproblémovú výmenu a tlač. Mnohých zákazníkov však od ich kúpy odrádza vyššia cena.

Ak potrebujete ušetriť, môžete si kúpiť kompatibilný laserový toner. Pri jeho kúpe sa nemusíte báť, že do vašej tlačiarne nebude pasovať. Kompatibilné tonery sa vyrábajú podľa medzinárodných štandardov. Nejde o repasované tonery, kde je použitý len nový tonerový prach. Kompatibilné laserové tonery HP sa vyrábajú len z nových komponentov. Výrobcovia používajú kvalitný tonerový prach, ktorý zaručuje rovnakú kvalitu tlače aj kapacitu tonera čo sa týka vytlačených strán.

Atramentové náplne do tlačiarne HP

Ušetriť môžete aj pri kúpe atramentovej náplne do tlačiarne HP. Tlač kompatibilným produktom nezaostáva za originálnou náplňou ani v kvalite ani v množstve vytlačených strán. Tlač je ostrá pri čiernobielej aj farebnej tlači. A ušetríte až 75 % nákladov.

Kompatibilné atramentové náplne do tlačiarne HP sa vyrábajú podľa platných ISO noriem. Tie sú zárukou pevnosti použitých komponentov, kvalitou samotnej náplne a plnou kompatibilitou s vašou tlačiarňou. Nakupujte u predajcu overeného zákazníkmi. O kvalite sa môžete presvedčiť aj vďaka certifikátu kvality, ktorý by mal mať predajca zverejnený na stránke.

Text:PR