Byty s výhľadom na celú Bratislavu? Nepremeškajte túto novinku

Byty v Bratislave môžu byť niekedy veľmi drahé a je tiež veľmi ťažké nájsť ten pravý. Dnes vám predstavíme a ukážeme najnovší projekt v Bratislave, ktorý  je momentálne vo výstavbe. Povieme vám najväčšie plusy týchto bytov a tiež ako by mohol váš byt vyzerať. 

http://www.byty-premiere.sk/
Byty s výhľadom na celú Bratislavu? Nepremeškajte túto novinku (Foto: http://www.byty-premiere.sk/)

Prečo si kúpiť byt v Premiére?

Ako už určite viete, s bývaním v Bratislave to môže byť niekedy naozaj ťažké. Hlavne, ak nechcete bývať v lokalite príliš ďaleko od centra diania. O tom, kde sa oplatí bývať sa dočítate aj v tomto článku. Ak teda nechcete dlhé roky platiť zbytočný prenájom alebo si kupovať pozemok a na ňom stavať dlhé roky dom, stavte na istotu, ktorou sú byty Premiére, ktoré patria medzi novostavby Bratislava. 

Na výber máte všetky možné druhy bytov. Od tých najlacnejších jednoizbových pre pár alebo pre jednotlivca, až po veľké štvorizbové byty pre celú rodinu. Výber je len na vás, no pri takýchto veciach samozrejme rozhoduje rozpočet. Taktiež sú na výber rôzne výmery bytov. Výhodou pri kúpe takéhoto holobytu je, že si ho môžete potom zariadiť podľa vašich predstáv. Jednoducho si ho zariadite podľa seba a nikomu sa nebudete musieť prispôsobovať alebo bývať niekde, kde sa vám to naozaj nepáči.

Ako si pozrieť byt, keď budova ešte nie je dokončená?

Ak nemáte presnú inšpiráciu, ako by váš byt mohol vyzerať, na stránke tohto projektu nájdete aj vzorový byt, ktorý vám približne ukáže ako by ste si váš nový domov mohli zariadiť. Keďže nie je budova úplne dokončená a vy presne neviete, čo by ste chceli alebo si to neviete úplne predstaviť, na stránke nájdete obrázky podobné tomu nižšie.

Byty s výhľadom na celú Bratislavu? Nepremeškajte túto novinku
Byty s výhľadom na celú Bratislavu? Nepremeškajte túto novinku (Foto: http://www.byty-premiere.sk/vzorovy-byt)

Taktiež tam nájdete všetky byty, ktoré sú aktuálne v ponuke. Vy si môžete dokonca vybrať podlažie a potom konkrétne typy bytov, ktoré sa na danom podlaží nachádzajú. Nájdete tam aj presné pôdorysy bytov a približné rozloženie nábytku a vybavenia, ako by to v budúcnosti mohlo vyzerať.

Text: PR