Kvalitné doplnky do auta — lepší zážitok z jazdy

Kvalitné vybavenie a doplnky do auta vám v mnohom môžu spríjemniť váš čas za volantom. Oplatí sa preto investovať do ich kúpy. Zabezpečia vám napríklad stabilitu nákladu v kufri, či ochranu interiéru vozidla pred znečistením. Pozrime sa na dva takéto užitočné doplnky.

Kvalitné doplnky do auta — lepší zážitok z jazdy
Kvalitné doplnky do auta — lepší zážitok z jazdy (Foto: unsplash.com)

Gumové vaničky do kufra

Špeciálne gumové vaničky do kufra oceníte vždy, keď si do kufra naložíte náklad. Vďaka gumovej vaničke sa vám uložené tašky, krabice či kufre nebudú posúvať. Pre ešte lepšiu stabilitu sú tiež vybavené protišmykovými prvkami, ktoré zabránia posunu vaničky.

Keďže gumové vaničky ochraňujú povrch kufra pred pôsobením nečistôt, uľahčujú čistenie jeho interiéru. Gumové vaničky do kufra majú vyvýšený okraj, vďaka ktorému slúžia aj ako ochrana pred tekutinami. Okrem toho odpudzujú vodu a sú odolné voči chemikáliám, prepichnutiu a roztrhaniu. Zabránia tiež mechanickému poškodeniu interiérového koberca auta. Výhodou je jednoduchá a rýchla montáž.

Aby vám presne zapasovali do auta, gumové vaničky do kufra sa vyrábajú presne pre konkrétne typy áut. Na trhu nájdete tri hlavné farebné prevedenia. Budete tak môcť dosiahnuť dokonalé zladenie s interiérom vášho vozidla.

Gumené rohože do auta

Gumené rohože do auta ochraňujú podlahu auta pred znečistením. Použitý materiál je zárukou spojenia pevnosti a trvanlivosti rohoží. Pri kúpe vyberajte gumené rohože do auta pre váš typ vozidla. Dosiahnete tak dokonalé usadenie na podlahe. Vďaka ich elegantnému vzhľadu a dizajnu sa výborne zladia aj s interiérom auta.

Gumové rohože do auta využijete po celý rok. V lete chránia interiér auta pred znečistením prachom, blatom a vodou. V zime oceníte ich nepriepustnosť najmä pred napadaným snehom. A v mestách ochránia podlahu auta aj pred znečistením posypovou soľou. Ak si kúpite gumové koberce do auta iste oceníte ich protišmykovú úpravu na spodnej strane. Vďaka nej sa koberce v aute nebudú posúvať.

Text:PR