Čo všetko môžete urobiť pre svoj vzhľad?

Niet ženy, ktorá by bola úplne spokojná so sebou. Mnohé ženy si vyčítajú širšie boky, mnohé zase hrubé stehná. Ak chceme spraviť niečo so svojou postavou, musíme začať niečo pre to robiť. Vyhováranie sa na genetiku v tomto prípade nemá zmysel.

Čo všetko môžete urobiť pre svoj vzhľad?
Čo všetko môžete urobiť pre svoj vzhľad? (Foto: unsplash.com)

Čo všetko môžete urobiť pre svoj vzhľad?

Zvýraznite jemné črty tváre

Kilá make-upu na kráse nepridávajú, práve naopak. Mnohé ženy si ale tento fakt neuvedomujú a dávajú si veľké vrstvy make-upu a oči zvýrazňujú tmavými očnými tieňmi.

Ak chcete niečo urobiť pre svoj vzhľad, zvýraznite jemné črty tváre. Nezáleží na tom, či máte dvadsaťpäť, či štyridsaťpäť, zvoľte jemný make-up identický s tónom vašej pleti a na zvýraznenie očí použite vodeodolnú čiernu špirálu a očnú linku.

Ak chcete výraznejšie líčenie, voľte ho skôr na oficiálne príležitosti, spoločenské akcie ako napríklad plesy. Na zvýraznenie jemných čŕt tváre odporúčame použiť aj lícenku.

Skrášlite si úsmev

Pod skrášlením úsmevu máme na mysli nielen odstránenie zubného kameňa, ale aj odstránenie zubných kazov. Ak chcete urobiť niečo pre svoj vzhľad, je veľmi dôležité skrášliť si úsmev bielením zubov. Častejšie bielenie zubov dokáže odstrániť zažltnutie a prinavráti zubom krásnu bielu farbu.

Krásny úsmev si muži všímajú pri hľadaní vhodnej partnerky. Ak teda chcete niečo urobiť pre svoj vzhľad, nezanedbávajte starostlivosť o chrup a skrášlite si úsmev pravidelným bielením.

Doprajte si pohyb, upravte jedálniček a zakryte nedostatky postavy vhodným oblečením

Ak nie ste spokojná so svojou postavou, okrem cvičenia a úpravy stravy si môžete pomôcť aj zakrytím nedostatkov vhodným oblečením. Väčšie bruško zakryjete áčkovými predĺženými topmi, či šatami bez členenia v páse.

Širšie stehná zase zakryjete dámskymi zvonovými elegantnými nohavicami, či džínsami.

V prvom rade je však nutná úprava jedálnička a pohyb.

Text: PR