Kombinovaný kočík je tá najlepšia investícia. Prečo?

Uvažujete nad kúpu kvalitného kočíka, ale neviete si vybrať? Nie ste sami. Veľa budúcich rodičov si láme hlavu nad tým, aký kočík kúpiť pre svoje bábätko. To, čo by mal kočík spĺňať, je praktickosť a funkčnosť. Áno, pre mnohých je dôležitá farba, štýl, najnovšie trendy, atď., ale pozerajte sa do budúcna. Veľa rodičov kúpi klasický kočík a po čase sa rozhodnú kúpiť ešte jeden, športový. Ako iste viete, tak kočíky nepatria medzi najlacnejšie položky, preto treba vyberať s rozumom. Úžasnou voľbou sú kombinované kočíky, ktoré môžete použiť ako hlboký, športový kočík a tiež autosedačku.

Ide o efektívnu investíciu, pretože vám ušetrí nemálo peňazí a taktiež čas a energiu, ktoré by ste vynaložili napríklad na hľadanie športového kočíka. Väčšinou sú v ponuke dvojkombinácie a trojkombinácie.

Kombinovaný kočík je tá najlepšia investícia. Prečo?
Kombinovaný kočík je tá najlepšia investícia. Prečo? (zdroj: komerčný článok)

Aké sú výhody kombinovaných kočíkov?

Ako už bolo spomenuté, primárnou výhodou kombinovaného kočíka je to, že sa nemusíte obávať o ďalšie peniaze minimálne dva roky, teda pokiaľ kočík zabezpečuje dieťaťu komfort. Druhou výhodou je, že kombinovaný kočík šetrí miesto. Predstavte si, že musíte nájsť priestor pre hlboký kočík, športový kočík a ešte aj autosedačku. Načo to komplikovať, keď môžete mať jeden poriadny kočík, ktorý má viacero možností používania?

Kombinovaný alebo multifunkčný kočík je vhodný najmä pre majiteľov menších bytov, pretože si nemusia robiť starosti s hľadaním priestoru pre tri rozdielne veci. Keď kočík nepotrebujete, zložte ho a umiestnite napríklad do pivnice alebo chodby. Ľudia sa pre kombinované kočíky aj rozhodujú z dôvodu, že jednotlivé časti sú ľahko a rýchlo nastaviteľné. To znamená, že ak chcete z hlbokého kočíka spraviť autosedačku, zaberie vám to pár sekúnd až minút.

Kombinovaný kočík je tá najlepšia investícia. Prečo?
(zdroj: komerčný článok)

Počas horúcich letných dní určite oceníte možnosť zvoliť športový kočík, v ktorom sa dieťa nebude potiť a predídete tak prehriatiu organizmu. Menšou nevýhodou môže byť pri niektorých kočíkoch hmotnosť a veľkosť. Preto dobre zvážte či sama/sám zvládnete kočík poskladať, rozložiť a či sa bez problémov zmestí do auta.

Široký výber značiek a štýlov

Z bohatej ponuky značiek, štýlov a farieb si vyberie každý budúci rodič. Na prvom mieste je kvalita, a preto sú kočíky vyrobené z robustného odolného materiálu. Veľkým plusom je bohatá výbava kočíkov. Takmer všetky majú prebaľovaciu tašku, veľký nákupný košík, pláštenku, moskytiéru a rukavice.

Nemusíte sa ani trápiť nad slnečným počasím. Kočíky sú potiahnuté látkou s UV ochranou UPF 40+. Vybavené sú ochranou proti vetru, reflexnými linkami, vetraním v strieške, polohovaním opierky hlavičky a mnohým ďalším. Hľadáte ten správny kočík? Na čo ešte čakáte, pustite sa do nakupovania. 🙂

Komerčný článok